українською по-русски english
 
 
 
 
Ейсьмонт В., 2016-10-18 12:07:30
Вчора повернулися з поїздки у Зону Відчуження на 2 дні 16-17 жовтня. Завдяки "Патріоту" збулась давнішня мрія!Програма була дуже насичена і цікава! Навіть після першого дня залишилось стільки вражень, як не залишалось від двох попередніх поїздок у Зону!Пощастило із адекватним та цікавим супроводжуючим Андрієм. Дякую "Патріоту" та особисто Сергію Дехтяренку за висококласну організацію поїздки, дружнє відношення до туристів, врахування всіх побажань і просто за гарну компанію! З "Патріотом" подорожую давно і кожна поїздка залишає враження подорожі із друзями! Це була моя третя поїздка у Зону Відчуження із "Патріотом", і, точно можу сказати, що не остання! Дякую клубу мандрів за втілення моєї мрії! Бажаю тримати таку ж високу планку і процвітання вашій справі! Тепер чекаю поїздку на 3 дні!))
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

Ретро трамвай Житомира

750.00 грн.
тривалість: 1 година

Під час цієї екскурсії Ви зможете прокататися у страровинному трамваї та почуєте його "біографію". Екскурсія розроблена на основі документів облдержархіву та численних публікацій, використані дослідження і матеріали по цій тематиці.

Ретро-трамвай - це не просто засіб пересування, а унікальний музей на колесах в Житомирі. Місто стало п`ятим за рахунком в країні, де з`явився власний електричний транспорт, трапилося це 22 серпня 1899. Ретро-трамвай в Житомирі входить до числа найстаріших трамваїв в Україні.  

Екскурсія розпочинається з відвідування музею ЖТТУ, де на Вас чекатиме захоплююча розповідь про історію житомирського трамвая, цікаві факти з його "біографії".

Потім Ви зможете прокататися у старовинному трамваї. На кожній зупинці краєзнавець буде розповідати Вам про назви вулиць нашого міста. Ви дізнаєтесь, чому саме таку назву отримала вулиця, які історичні персонажі пов’язані з нею.

Ретро-трамвай був відновлений за оригінальними кресленнями 20 століття.

Фото


Коментарі: