українською по-русски english
Наталя, 2011-05-08 21:22:28
Мені організація дуже сподобалася!!! Дякую за поїздку! Були у Львові на День міста! Супер відпочинок, від міста в захваті!
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

Ретро трамвай Житомира

800.00 грн.
тривалість: 1 година

Під час цієї екскурсії Ви зможете прокататися у страровинному трамваї та почуєте його "біографію". Екскурсія розроблена на основі документів облдержархіву та численних публікацій, використані дослідження і матеріали по цій тематиці.

Ретро-трамвай - це не просто засіб пересування, а унікальний музей на колесах в Житомирі. Місто стало п`ятим за рахунком в країні, де з`явився власний електричний транспорт, трапилося це 22 серпня 1899. Ретро-трамвай в Житомирі входить до числа найстаріших трамваїв в Україні.  

Екскурсія розпочинається з відвідування музею ЖТТУ, де на Вас чекатиме захоплююча розповідь про історію житомирського трамвая, цікаві факти з його "біографії".

Потім Ви зможете прокататися у старовинному трамваї. На кожній зупинці краєзнавець буде розповідати Вам про назви вулиць нашого міста. Ви дізнаєтесь, чому саме таку назву отримала вулиця, які історичні персонажі пов’язані з нею.

Ретро-трамвай був відновлений за оригінальними кресленнями 20 століття.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
alexeyber, 2011-03-24 21:32:27
Огромное спасибо за поездку в Чернобыльскую зону. Все прошло супер, правда как всегда мало времени. Обязательно поеду еще и наверное не раз. Хотелось бы побольше и подольше.
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео