українською по-русски english
Лаговская Ольга, 2013-02-18 10:19:50
Классная была поездка во Львов,все очень понравилось.Спасибо вашей турфирме,Александре и водителю!!!!!!!!!!!
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

Ретро трамвай Житомира

800.00 грн.
тривалість: 1 година

Під час цієї екскурсії Ви зможете прокататися у страровинному трамваї та почуєте його "біографію". Екскурсія розроблена на основі документів облдержархіву та численних публікацій, використані дослідження і матеріали по цій тематиці.

Ретро-трамвай - це не просто засіб пересування, а унікальний музей на колесах в Житомирі. Місто стало п`ятим за рахунком в країні, де з`явився власний електричний транспорт, трапилося це 22 серпня 1899. Ретро-трамвай в Житомирі входить до числа найстаріших трамваїв в Україні.  

Екскурсія розпочинається з відвідування музею ЖТТУ, де на Вас чекатиме захоплююча розповідь про історію житомирського трамвая, цікаві факти з його "біографії".

Потім Ви зможете прокататися у старовинному трамваї. На кожній зупинці краєзнавець буде розповідати Вам про назви вулиць нашого міста. Ви дізнаєтесь, чому саме таку назву отримала вулиця, які історичні персонажі пов’язані з нею.

Ретро-трамвай був відновлений за оригінальними кресленнями 20 століття.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Грінченко Світлана Михайлівна, 2016-06-03 10:53:29
27.06.2016 р.була проведена екскурсія по центру м.Житомира.Не задумувалась над тим, скільки цікавого повязано з моїми рідними місцями! А які видатні люди в свій час проживали на Житомирщині і творили свою історію! Особливе ДЯКУЮ!!!! хочу висловити екскурсоводу Собчуку С.В. Він просто ФАНАТ своєї справи, справжній ПАТРІОТ УКРАЇНИ!Так захоплюватись історією свого рідного краю і мати такий багаж знань може тільки високоосвічена і культурна людина!Бажаю йому удачі і успіхів! А вашому клубу-гарних і вдячних туристів!
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео