українською по-русски english
Мосійчук Оксана, 2016-05-10 17:40:45
Подорожую із "Патріотом" вже більше 5 років. Дуже подобається підбір маршрутів подорожей по Україні та майстерність екскурсоводів, які повною мірою задовольняють жагу людей різного віку до пізнання нових місць, історичних пам`ток та відомих постатей.Надзвичайно захоплюючими є екскурсії по Житомирській області.Пишаюся, що мала змогу брати участь в організованих "Патріотом" екскурсіях по маєткам Терещенків та по славному місту Бердичів, які проводив наш славний земляк - Заслужений журналіст України, карєзнавець та видавець Г.П.Мокрицький. Бажаю колективу Клубу мандрів "Патріот" успіхів та натхнення, а житомирянам та гостям міста бажаю поринути у вир подорожей та нових вражень.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

Казковий Дунай

1900.00 грн.
тривалість: 2 дня/1 ніч

ПРОГРАМА ТУРУ:

П'ятниця 01.06.2018

23:40 збір групи
00:00 посадка туристів в м.Житомирі (площа Перемоги)

Субота 02.06.2018


11:00 Прибуття у Вилкове. Зустріч групи професійним екскурсоводом, який буде з групою весь день і познайомить з цим незабутнім краєм.

11:00 - 12:00 Екскурсія по старій частині міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції.
Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпаки через річку румунський острів Летівши. Звідси від пам'ятника старообрядцям - засновникам міста починається екскурсія по маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницьких, адже до сих пір більшість жителів міста складають саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину Вилково, починаєте розуміти, в чому ж його унікальність, що притягує сюди не тільки туристів з України, а й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» і «українською Венецією». У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і впоперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як їх тут називають, - єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на якому тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Начебто тут зупинився час. І помічаєш якесь дивне поєднання пожвавлення і тиші.


           

12:00 Водна екскурсія «Українська Венеція» - по гирлу Очаківське і основними каналами міста.
13:00 Прибуття на туристичний комплекс "Пелікан". Вільний час.
14:30 Пікнік з шашликом (шашлик свинячий, відварну картоплю, овочева нарізка, місцеве вино Новак, фіточай з дров'яного самовара з місцевим медом) на березі річки, в затишному тростинному павільйоні. Самостійний відпочинок на території туристичного комплексу "Пелікан" (обладнана пляжна зона, спортивний майданчик, волейбольний майданчик, дитячий майданчик, зарибнене озеро, тросніковие альтанки, романтична набережна з обладнаними місцями для риболовлі, лежаками і столиками, за якими так приємно випити чашечку кави милуючись Дунаєм ).
16:30 Переїзд в курортну зону с. Приморське, розміщення на б / о в номерах зі зручностями.
17:00 Вільний час, самостійний відпочинок.
19:30 Вечеря в кафе

Неділя 03.06.2018


8:30 Звільнення номерів.
9:30 Сніданок в тростинному павільйоні на березі річки.
10:30 Водна екскурсія «Дунайська дельта -« 0 »км»


   

13:00 Рибальський пікнік з дунайської юшкою, приготовленою на дров вогні, з місцевим вином, фіточаєм з дров'яного самовара на зеленій острівної стоянці «КВАКЕНБУРГ» (тамада Тетяна Яківна - господиня острова).
До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками і садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівної старовинний Липованський будинок, в одній з кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітній рибальського сім'ї. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією Вилкове і острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтового виноробство, місцеве бджільництво і човнова майстерня. Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту. Старий фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки і очеретяні альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на нашій садибі.
17:00 Виїзд в Житомир.
4:00 Прибуття в Житомир.

У вартість туру входить:

  • транспортне обслуговування;
  • харчування (пікнік із шашликом на т.б. «Пелікан» і сніданок, вечеря в кафе на море, рибальський пікнік на острівній туристичній стоянці «Квакенбург»)
  • проживання (база відпочинку на морі, номери з зручностями в номері: душ, туалет, холодильник)
  • медична страховка.

Додатково сплачуються: 250 грн./день екскурсійна програма (автобусно-пішохідна екскурсія, водні екскурсійні програми «Дунайська дельта 0 км» і «Українська Венеція»)

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Мастепанова Л.С., 2012-04-23 16:42:08
Любовь,23-04-2012 21 апреля наша группа от турфирмы \"Kvim Travel\" ездили на экскурсию Коростышев- Радомышль(Замок \"Радомысль\".Огромное спасибо организаторам экскурсии и гиду Николаю Кострице за отличную организацию и массу удовольствия и положительных эмоций, заряд энергии и минуты счастья! Это испытали все в группе,все были поражены красотой замка, природы и таким огромным количеством украинских икон. Спасибо Вам, что Вы есть и дарите нам радость познания нашего общего родного края!Всем рекомендую посетить эту экскурсию!
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео