Щочетверга в Закарпаття (Воловець)
Програма туру:
Четвер:
21-00 посадка туристів в м.Житомирі (центральний автовокзал, заправка БРСМ).
П'ятниця:
≈ 9-00 годину. - прибуття в пос.Воловец (невелике селище, розташоване біля підніжжя українських Карпат - гір Плай та Темнатик: чудові пейзажі, чисте цілюще гірське повітря ...)
Розселення в приватному готелі "Надія" обладнаному в кращих традиціях гостинного Закарпаття з затишними номерами європейського рівня.
Готель розташований неподалік від мальовничого озера Синевир та водоспаду «Шипіт», в долині річок Вича і Воловчик біля підніжжя вершин Темнатик та Плай, на висоті близько 500 м. Над рівнем моря. Чудовий вид змішаного лісу і Карпатських гір надають готелям особливий шарм. Недалеко знаходяться підйомники Подобовець, Пилипець.
Готель «Надія» (Надія).
До послуг гостей два двоповерхові котеджі з номерами з усіма зручностями, рестораном, сауною і паркуванням.
У складі готелю 7 номерів «люкс». 8 «напівлюксів» і два трикімнатних номери.
Номер «люкс» - двокімнатний номер. У номері двоспальне ліжко, телевізор (сателітарне телебачення), холодильник, шафа для одягу, санвузол (туалет, умивальник, душ).
У номері «напівлюкс» двоспальне або 2 односпальні ліжка, телевізор (кабельне телебачення), шафа для одягу, санвузол (душ, умивальник, туалет). У деяких номерах є можливість розмістити додаткове місце.
Трикімнатний номер складається з двох спалень і вітальні. У номері два двоспальні ліжка (в спальнях), м'який куточок (вітальня), телевізор (супутникове телебачення), холодильник, шафа для одягу, набір посуду, санвузол (туалет, умивальник, душ).
Цілодобово гаряча та холодна вода.
Сніданок.
Екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»: підйом на панорамному підйомнику на оглядову площадку гори Гимба (1491 м.).
Потім Вам буде надана можливість побачити унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і прекрасних водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України:блискучими каскадами вода падає з висоти 14 метрів. Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов'язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів.
Черговий пункт нашої екскурсійної програми - закарпатське село Келечин, в якому знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим специфічним смаком і .. кольором - яскраво-оранжевим. Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим !.
А також у Вас буде можливість випробувати на собі лікувальні властивості води Сойминський мінерального джерела. (Особливістю хімічного складу холодної вуглекислої борної середньомінералізованою хлоридно-гідрокарбонатної натрієво-кальцієвої мінеральної води «Сойми», що робить її унікальною, є високий вміст кальцію, в порівнянні з іншими кальцієвими гідрокарбонатними водами, наявність біологічно активних концентрацій інших мікроелементів - марганцю, цинку, літію , борної кислоти, заліза, що зумовило виділення її в окремий Сойминське підтип серед групи вод типу Єсентуки в класифікації мінеральних вод.)
На зворотному шляху заїдемо в Національний парк Синевир, візиткою якого є казкове озеро Синевир - найкрасивіше озеро в Україні. Погуляти і зробити фотосесію на Синевирі вважають своїм обов'язком всі туристи Українських Карпат. Адже пейзажі озера вражають своєю величчю і надзвичайно мальовничою природою, а стрункі 150-річні ялини на стрімких схилах навколо озера, здається, ростуть прямо з водної гладі. Природно, це місце зберігає і свою романтично-міфічну історію про нещасливе кохання графської доньки Синь до пастуха Віру ... Крім того, в 2014 році українськими кінематографістами було знято художній фільм жахів "Синевир", в основу якого покладено страшні історії про плем'я людей-полупсов, які до сих пір популярні серед місцевих жителів.
Обід в колибі.
Наостанок відвідаємо реабілітаційний центр для ведмедів. Тут знаходяться тварини, які зазнали жорстокого поводження недбайливими господарями, у яких їх забрали, і відправили відновлювати здоров'я в Карпати.
Субота:
Сніданок
Починаємо цю екскурсійну програму відвідуванням палацу-садиби "Замок Шенборнів".
Елегантний мисливський палац-замок графів Шенборнів розташований в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачева. Його сміливо можна віднести до списку видатних архітектурних споруд України. З цим романтичним палацом, як і з будь-яким замком, пов'язана сумна історія кохання одного з представників графської династії Шенборнів до своєї дружини. Кажуть, що до сих пір привид ображеної ревністю жінки ходить коридорами замку ... А ще цікавим можна відзначити і те, що за основу проекту замка узятий астрономічний рік: в замку 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходів (кількість тижнів у році) і 12 входів (кількість місяців у році). Крім того, ви почуєте безліч красивих легенд, пов'язаних і з парком, що оточує це казковий палац. Недарма кінематографісти не проходять повз цього збереженого архітектурного пишноти.
З 1946 р на території маєтку був відкритий клінічний санаторій "Карпати", де лікують серцево-судинні захворювання. Є бювет з мінеральною водою "Поляна Купель". Будівля палацу Шенборнів в даний час є одним з корпусів санаторію. Внизу біля дороги знаходиться залізнична станція "Санаторій Карпати", яка виконана в тому ж романтичному стилі, що і палац.
Виїзд в м Мукачево. Екскурсія по замку "Паланок" в Мукачевому. Замок є одним з найцінніших архітектурно-історичних пам'яток XIV-XVII століть. Ви оглянете неприступні стіни і бастіони замку, його внутрішні двори і познайомитеся з історією вельмож, які володіли цією неприступною фортецею. У різні століття замок був і королівською резиденцією, і князівськими хоромами, і столицею бунтівної Трансільванії, і центром угорських повстань проти австрійців, і австрійським форпостом, і сховищем святий корони, і суворою політичною в'язницею, а в роки СРСР в ньому 15 років було профтехучилище сільськогосподарського профілю. До сих пір це одне з повністю збережених оборонних укріплень на території України.
Є легенда, що багато століть тому північні регіони Римської імперії межували з горами, на їх схилах росли густі виноградники, з яких робили дуже смачне вино. Для зберігання і виробництва хорошого вина господарі виноградних плантацій змушували полонених турків вручну за допомогою кирки прорізати спеціальні підвали в цих горах. Тому закарпатські виноробні - це вже не новина, а, скоріше, обов'язковий пункт відвідин на гастрономічною карті туриста в Україні.
Відвідування приватного соко-винного заводика. У Вас буде можливість продегустувати кращі сорти Закарпатських вин за старовинними традиційним і індивідуальними рецептами. Місцеві фахівці розкажуть вам історію своїх вин, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, і, звичайно ж, Ви зможете придбати вподобані сорти вин.
Дегустація вина (входить у вартість туру).
Завершенням дня стане відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино.
На території комплексу «Термальні води« Косино »розміщені п'ять басейнів, три з них термальні. Всі вони працюють в будь-який час року. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівський зал», де можна, відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет або магазин комплексу. Температура в термальних басейнах +41 ° C. Четвертий басейн з «Аква - баром», його температура +25 ° C, наповнення - прісна вода. Басейн з музичним супроводом, виконаний в мексиканському стилі. П'ятий, дитячий басейн, працює влітку. У нього розміщена дитяча ігрова площадка.Все басейни оточені лежаками, зручними доріжками, обладнані фонтанами і підводними гейзерами.
Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).
Повернення в готель.
Вечеря.
Вільний час (колиба, шашлик, сауна)
!!! Недалеко від готелів знаходиться форелеве ферма, бажаючі можуть брати участь в лові риби з подальшим приготуванням її на вугіллі !!!
Неділя
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїжджаємо на екскурсію в Верхня Грабівниця до бункера "Лінії Арпада" - військовий оборонний об'єкт часів Другої світової війни, споруджений угорцями під керівництвом німців. Викопаний в товщі гори на глибині від 50 до 100 м двома батальйонами полонених румунів. Бункер має 3 яруси, 4 виходи на поверхню і розгалужену систему дотів. Довжина тунелів - близько 2 км. Під землею є джерело чистої питної води. Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів і ін. За деякими даними, це найбільший військовий бункер в Європі, який зберігся до наших днів. Зараз, для відвідувачів створені невеликий музей, винний льох і експозиція на історичну тематику. Слід пам'ятати, що в бункері, як в печері, зберігається постійна температура приблизно +8 градусів. Крайні елементи: Дукельский перевал на заході і Яблунецький перевал на сході.
13.00. виїзд в м Львів.
16.00 - 21.00. Вільний час. Пропонуємо ознайомитись з вечірнім життям цього дивного міста, помилуватися його казковою архітектурою. Ви подаруєте собі незабутні враження від відвідування колоритних і вже таких відомих закладів старого міста, як "Криївка", "Антикризова кнайпа", "Під синьою пляшкою", "Гасова Лямпа".
Зарядившись енергією, бадьорістю і гарним настроєм прощаємося з гостинним Закарпаттям і вирушаємо додому.
≈ 21-30 Виїзд в г.Житомир
Понеділок
Прибуття в м. Житомир (≈ 04-00 годину.), Київ (≈ 06-00 годину.)
Вартість туру: 2200 грн.
У вартість входить:
- проїзд комфортабельним автобусом Київ-Житомир-Воловець-Житомир-Київ;
- проживання;
- харчування: 3 сніданки та 2 вечері;
- послуги супроводжуючого;
- медична страховка.
Додатково оплачуються:
- Транспортно-екскурсійне обслуговування 300 грн / чол. (За все 3 дні)
- Обіди
- вхідні квитки (Вхідні квитки: Замок Шенборнів - 20 грн. / Чол .; водоспад Шипот - 20 грн. / Чол .; Косино -термальний басейн - 400 грн. / 3 години),