Житомирщина вражає

0.00 грн.
продолжительность: 3 дні/2 ночі;

У програмі туру:

  • Оглядова екскурсія по Житомиру;
  • Національни музей Космонавтики та меморіальний будинок-музей С.П. Корольова;
  • Кляштор (монастир-фортеця) ордену Босих кармелітів (1627 р.);
  • Музей Джозефа Конрада;
  • Музей єврейства;
  • Костьол Святої Варвари (місце вінчання Оноре де Бальзака та Евеліни Ганської);
  • Музей старовинного інструменту «Ремісничий двір
  • Музею коштовного і декоративного каміння Міністерства фінансів України.
  • Військово-історичний комплекс „Скеля";
  • Мальовничий парк культури і відпочинку ім. М.Островського;
  • Парк графа Густава Олізара;
  • Костел Різдва Пресвятої Діви Марії (1779 р.);
  • Парк скульптур Віталія Рожикова;
  • Коростишівський канйон;
  • Замок «Радомисль».

1-й день

Житомир не просто перехрестя важливих європейських доріг, у ньому схрестилися невидимі але могутні орбіти історії та життєві стежини великої кількості видатних людей: від предків Лєніна і Карла Маркса – до українських діячів національно-визвольного руху Ольжича і Липинського; від «інженера Всесвіту» Корольова – до «піаніста ХХ сторіччя» Ріхтера; від англійського письменника Джозефа Конрада – до найгуманнішого вітчизняного письменника Короленка. Житомир в старі часи піднімався на орбіту столичного міста Речі Посполитої і Української Народної республіки. Надзвичайно затишне, зелене і комфортне місто, яке приваблювало і колись, і тепер багатьох талановитих людей, є справжнім і несподіваним відкриттям для усіх, хто побачить його очима туриста…

10:00 – 12:00 Автобусна оглядова екскурсія Житомиром по основним локаціям міста:

  • Замкова гора (оглядовий майданчик, магістрат, Хрестовоздвиженська церква, торгівельні ряди);
  • Катедральний костел Св. Софії (1737 р.);
  • Кафедральний Преображенський собор (найбільший собор на Правобережній Україні 1874 р.);
  • Монумент Вічної Слави (37 метровий монумент без фундаменту, панорама на стару частину Житомира, гребля на р. Тетерів, геологічна пам’ятка «Голова Чацького»);
  • Водопровідна вежа (родичка Пізанської вежі, 1899 р.);
  • Філармонія (старий міський театр, 1858 р.);
  • Шодуарівський парк;
  • Підвісний міст;
  • Пішохідна вулиця Михайлівська.

   

   

12:00 – 13:30 Відвідування Національного музею космонавтики ім. С.П.Корольова та меморіального будинку-музею С.П. Корольова.

Незвичайне поєднання світла і музики експозиції «Космос» створюють у залі дивовижну атмосферу присутності в космосі. Неабиякий інтерес відвідувачів викликають представлені в експозиції справжній спускний апарат космічного корабля «Союз-27»; 9 міліграмів місячного грунту; виставковий зразок космічного корабля «Союз», макети «Лунохода-2» та спускного апарату гагарінського «Востока» у натуральну величину, польотні речі космонавтів, космічна їжа.

  

14:00 – 15:00 Обід у «Корольов Пабі».
15:00 – 16:00 Переїзд у м. Бердичів.
16:00 – 18:00 Автобусна оглядова екскурсія Бердичевом.

"Україна починається у Бердичеві", - писав у подорожніх нотатках класик французької літератури Оноре де Бальзак. Смішні й трагічні історії з життя єврейської громади міста нам повідають в Музеї єврейства, який відкрився тут зовсім нещодавно. Любителі архітектури та фортифікацій оцінять міць оборонних стін та барокову розкіш кляштору (монастир-фортеця) ордену Босих кармелітів (1627 р.). Найсучасніші музейні технології здивують в Музеї письменника Джозефа Конрада. А шанувальники творчості "знавця нравів" Бальзака не оминуть костел Святої Варвари, в якому він вінчався зі своєю "Іноземкою" Евеліною Ганською.

    

18:00 – 19:00 Повернення до Житомира.
19:00 – 22:00 Вільний час на пішохідній вулиці - Михайлівський. 
22:30 Розміщення в готелі. Вільний час. 

2-й день.

08:00 – 09:00 Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – 10:30 Відвідування Народний музей старовинного інструменту «Ремісничий двір».

Колекція музею налічує понад дві тисячі експонатів (лише сокир 115 екземплярів). Представлені інструменти, яки використовували в свій час представникі різних професій: від цирульників і кравців до теслярів і майстрів ковальської справи.

   

10:30 – 11:30 Переїзд у смт. Хорошів.
11:30 – 13:00 Відвідування єдиного в Україні Музею коштовного і декоративного каміння Міністерства фінансів України.

Експозиція музею розміщена в кількох залах і включає:

  • понад 1500 експонатів декоративного та дорогоцінного каміння, а також виробів з них;
  • камені, привезені з далеких країн: Канади, Нової Зеландії та ін.;
  • мінерал пірофіліт, з якого виготовляють косметичну пудру;
  • ювелірні прикраси, виготовлені українськими майстрами в єдиному екземплярі;
  • зразки волинського бурштину Клесівського родовища;
  • величезний берил - найбільший зразок в Україні та найдорожчий експонат музею.

  

   

13:00–14:00 Переїзд у м. Коростень.
14:00 – 15:00 Обід.
15:00 – 17:00 Оглядова екскурсія Коростенем, під час котрої ми відвідуємо основні візитівки колишньої «столиці древлян»:

  • Військово-історичний комплекс „Скеля"

Комплекс «Скеля» розташований в скелі над річкою, де колись було городище древлян. Печери в товщі гранітної скелі були уподобані древлянами ще в VI—X століттях, а в першій половині XX століття вони стали основою для будівництва потужної фортифікаційної споруди. У режимі суворої секретності з 1934 по 1938 роки в природних гранітних печерах під керівництвом начальника управління робіт (УНС-51) військового інженера Косарєва Василя Васильовича (28.2.1896 — 30.11.1958) був спроектований та побудований командний пункт Коростенського укріпрайону УВО (УР№ 5). Назву «Скеля» для назви обє'кту почали використовувати після 1986 року, коли споруда була переобладнена в захисну споруду для потреб цивільного захисту міста.

  

  • Мальовничий парк культури і відпочинку ім. М.Островського.

Тут встановлені пам'ятники княгині Ользі, князю Малу, Миколі Островському, пам'ятник Добрині Микитовичу, пам'ятник древлянській княжні Малуші, дружини князя Святослава з малолітнім сином Володимиром, полеглим у війні афганцям, а також пам'ятник деруну.

   

17:00 – 18:30 Повернення до Житомира.
19:00 – 22:00 Саксофон-night  на даху "Корольов Пабу".

3-й день.

08:00 – виїзд з Житомира;
08:30 - 11:00 прибуття до Коростишева.

Екскурсія по парку графа Густава Олізара: парадні ворота, фонтан «Оголена купальщиця», старовинна будівля бібліотеки, скульптура Ісуса Христа, а також інші чудернацькі скульптурні твори. Будівля однієї з найстаріших в Україну учительській семінарії. 

Костел Різдва Пресвятої Діви Марії. Досить тривалий термін будівлю костелу використовувалося як усипальниці членів сім`ї Олізарів.   Відомий рід практично до середини 19 століття був повноправним і єдиним власником коростишівських земель.

  

Парк скульптур Віталія Рожикова. Коростишівський скульптор Віталій Рожик — людина зі світовим ім’ям та має статус заслуженого художника України. Більше 40 років Віталій власноруч створює справжні шедеври. Кількість робіт, виготовлених за цей час, вимірюється сотнями. Всі вони виконані з природного каменю. Статуї, створені митцем, прикрашають не лише Україну, а й Італію, Фінляндію, Німеччину, Польщу, Латвію, Австрію, Казахстан та Молдову.

   

Коростишівський каньйон – це неймовірно гарне місце, яке зачаровує своєю красою. Ліс, скелі та озеро разом утворюють єдину цілісну композицію. Але найбільше вражають гранітні скелі. Вони мають пристойну висоту і там навіть тренуються скелелази. Тому дивитися зверху внизу може бути доволі лячно (якщо боїтесь висоти).

Каньйон має форму підкови з озером всередині. Навколо озера стоять гранітні скелі та росте ліс. З однієї сторони є облаштований пляж, де ви зможете зайти у воду та дерев’яні альтанки. Велике враження справляє прозора вода, в ній ідеально видно дно.

  

11:00 – виїзд з Коростишева.
12:00 – Прибуття в Радомишль. Екскурсія: Етно-парк. замок «Радомисль», Парк скульптур, Музей домашньої ікони – 5000, Колекція військових карт і раритетів козацького часу.

Замок «Радомисль» — це один з найбільш масштабних історико-культурних проектів, здійснених  в Україні  за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII – XX ст. з усіх регіонів України. В музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, подорожні образи, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею є найчисленнішою в Україні за останні 20 років, а сам музей – є найбільшим у своєму роді на теренах СНД. 

   

15:00 – виїзд з Радомишля.
17:30 - прибуття в Житомир.

Фото