Приватні пансіонати "У Катюши", "Проскурів", "Сімейний клуб", база відпочинку "Маяк"

11 авг 2021 (00:00:00)
2500.00 грн.
продолжительность: 7 дней/7 ночей;

Приватний пансіонат «У Катюши», «Проскурів»

Розташований в 100 метрах від моря, 3 хвилини ходу. Дуже тихе місце (Район Золотої Ниви).Заселення в номери з 10:00-12:00, виселення в 8:00. Кімнати 2х-, 3-х, 4х-місні. У кожному номері є постільна білизна, туалет, умивальник, душова кабінка, необхідний набір нових меблів, холодильник, телевізор, ортопедичні матраци, вентилятор. Кондиціонер за окрему плату (50 грн. в день відпочинку з людини)! Цілодобово холодна і гаряча вода. Вихід на балкон. Є дитячий майданчик. Закритий двір. На території є кухня для приготування їжі (користування кухнею оплачується  з кімнати). Також є кафе, де можна замовити харчування (3-х разове харчування _180_ гривень). Мангал для приготування шашлику відпочиваючим надається безкоштовно. Користування в номерах: мультиваркою, пароваркою, кип'ятильником - ЗАБОРОНЕНО! За порушення правил штраф - 500грн!  Пляж: загальний курортний безкоштовний, широкий піщаний, відкрите Чорне море. В період перебування в нашому пансіонаті, ми зможемо організувати для Вас відвідування гейзерного джерела з гарячою бромойодистою лікувальною водою . До селищного ринку 5-7 хвилин ходу. До  курортного ринку - 20 хвилин ходу вздовж пляжу по набережній. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 ( можлива зміна часу виїзду, уточнюйте у адміністратора в день відправлення).

Діти до п'яти років без надання окремого місця – 350 гривень за комунальні послуги. Приватний пансіонат «У Катюши» , «Проскурів» діти до 10 років діє знижка за умови проживання з двома дорослими.

Вартість користування кухнею - 30 грн з кімнати в день.

При купівлі відпочинку додатково сплачується курортний збір 30 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення- 1200грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років -900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

«У Катюши»

   

«Проскурів»

   

Приватний пансіонат «Сімейний клуб"

Розташований в 250 метрах від моря, 5 хвилин ходу. Дуже тихе місце (Район Золотої Ниви).Заселення в номери з  10:00-12:00, виселення в 8:00. Кімнати 2х-, 3-х, 4х-місні. У кожному номері є постільна білизна, туалет, умивальник, душова кабінка, необхідний набір нових меблів, холодильник, телевізор, ортопедичні матраци, кондиціонер. Цілодобово холодна і гаряча вода. Закритий двір з гарною територією та альтанками. На території є кухня для приготування їжі (користування кухнею оплачується з кімнати). Також є кафе, де можна замовити харчування  Мангал для приготування шашлику відпочиваючим надається безкоштовно.Користування в номерах: мультиваркою, пароваркою, кип'ятильником - ЗАБОРОНЕНО! За порушення правил штраф - 500грн!  Пляж: загальний курортний безкоштовний, широкий піщаний, відкрите Чорне море. В період перебування в нашому пансіонаті, ми зможемо організувати для Вас відвідування гейзерного джерела з гарячою бромойодистою лікувальною водою. До селищного ринку 5 хвилин ходу. До курортного ринку - 20 хвилин ходу вздовж пляжу по набережній. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 (можлива зміна часу виїзду, уточнюйте у адміністратора в день відправлення).

Приватний пансіонат "Сімейний клуб" надає знижку для дітей до 10 років  за умови проживання з двома дорослими.

Діти до 2х років- 60 грн/ в день без надання окремого ліжка

Вартість користування кухнею - 30 грн з кімнати в день.

При купівлі відпочинку додатково сплачується курортний збір 30 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення- 1200 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років -900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

     

База відпочинку "Маяк"

Поселення на базі відпочинку "Маяк" в14:00 та виселення до 12:00. База відпочинку знаходиться на березі чорного моря з власним пляжем на території пансіонату є бар, відкрита зона для барбекю, дискотека, літній кіноконцертний зал, дитячий ігровий та спортивний майданчики, працює дитяча анімація, особлива гордість бази відпочинку - єдиний на територіїї всього Залізного Порту- великий критий спортивний комплес" міні футбол, волейбол, баскетбол". На території бази "Маяк" - сувора пропускна система, працює цілодобово охорона. Є можливість замовити 3-х разове харчування. Діти до 3-х років безкоштовно без надання окремого містя. Орієнтовний виїзд на Житомир 16.00-17.00 (можлива зміна часу виїзду, уточнюйте у адміністратора в день відправлення).

  

 


Ціни та дати виїздів на бази відпочинку "Сімейний клуб" та "Маяк" уточнюйте у менеджера за тел.: 0639819432; 0982148191.

Вартість користування кухнею - 30 грн з кімнати в день.

При купівлі відпочинку додатково сплачується курортний збір - 30 грн/люд.

Вартість проїзду без поселення - 1200грн/люд.

Вартість проїзду без поселення дітей до 6-ти років - 900грн /дит.

Діти від 3-х років в автобусі мають бути на окремому місці!

Якщо до поїздки у Вас з'явились ознаки хвороби, або під час реєстрації на поїздку у Вас підвищена температура і з'явились ознаки захворювання - кошти повертаються після надання довідки від лікаря про наявність хвороби.

В зв'язку з карантинними обмеженнями вводяться нові правила проїзду та проживання:

1.При посадці в автобус та при поселенні буде здійснюватися обов'язковий температурний скринінг туристів.  

2. При явних ознаках хвороби, турист не буде допущений до поїздки.

3. В автобус на посадку та в місце поселення турист має приходити тільки в масці.

4. Під час руху автобуса вставати та ходити по автобусу - ЗАБОРОНЕНО!

Фото