Заказ экскурсий по Житомиру по телефону:
063 729-40-03 или 095 721-07-27

New!!!! Щосуботи до Вінниці: парк динозаврів + тюбінг-парк

390.00 грн.
продолжительность: 1 день;

Програма туру:

08:00 - Збір групи пл. Перемоги.

08:10 - Виїзд з Житомира.

10:00 - Знайомимося з стегозавр і трицерапторс, птерозавр і навіть дитинча тиранозавра, яке можна взяти на руки і погладити, а воно кумедно відкриватиме пащу і “лащитиметься” до людини.

17 роботизованих древніх ящерів, які рухаються, гарчать, кліпають очима та махають хвостами і крилами, а ще – відкривають величезні роти з такими ж величезними зубами.

Ціна квитка 100 гривень для дітей від 3 до 12 років, 150 гривень – тим, хто старше 12 років. Учасники АТО, діти з інвалідністю та супроводжуючий, а також діти-сироти зможуть відвідати “Парк динозаврів” безкоштовно.

11:40 - Переїзд до тюбінг-парку  "VINNY LAND". Тюбінг-парк "Vinny Land" Вінниця, (с. Шкуринці): гарантуємо незабутні зимові розваги!

Висота снігового покриву у парку сягає 1,5 метри. Рівень пресованого снігу підтримують за допомогою спеціального обладнання. Це дозволяє працювати при плюсовій температурі тривалий час.

   

Катання на тюбіЗлітай та підіймайся! Оскільки тюби надувні – з ними безпечніше спускатися з гірок, ніж на саночках. На сноутюбі важче перевернутися. Також, у нас є безопорний підйомник - мультиліфт. Він може підіймати нагору тюб разом з людиною.

РозвагиМузичні вечірки, розважальні програмиЩо може бути кращим за розваги на свіжому повітрі? Vinny Land пропонує своїм відвідувачам якравий та незабутній відпочинок, тематичні вечірки, конкурси та розіграші.

Територія їжі. Ланчі, гарячі напої. На території тюбінг-парку Ви зможете насолодитися неперевершеними стравами, які розробив  шеф-кухар спеціально для Vinny Land та Lights&Bubbles!

15:00 ЗАПРОШУЄМО ДОРОСЛИХ НА АПЕЛЬСИНОВИЙ ГЛИНТВЕЙН !!!

17:00 - Збір біля автобусу, відправлення в Житомир.

19:00 - Орієнтовне прибуття.

Вартість туру: 390 грн.

У вартість туру входить:

Додатково оплачується:

Фото