Океанаріум «Морська казка» + музей техніки і науки "Експериментаніум"

450.00 грн.
продолжительность: 1 день;

Програма туру:

08:00 Виїзд з Житомира з площі Перемоги, від танку.

11:30 – 12:30 Екскурсія в океанаріумі «Морська казка».

Океанаріум «Морська казка» – музей із живими експонатами, мешканцями морів та океанів планети Земля. М’які та тверді, різнокольорові корали, цілі підводні ліси ростуть у 6-метровому рифі, розташованому відразу по праву руку від гостей.

З корабля відвідувачі потрапляють у світ Амазонії, а також перлину " Морської казки" - відкритий басейн із морськими скатами. А далі - підводний тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою! Від риб глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Перебувати у тунелі абсолютно безпечно та надзвичайно захоплююче – усе підводне життя проходить просто у вас на очах. Вихід з тунелю оформлений у стилі підводного човна капітана Немо. Шість унікальних біотопів-акваріумів із різноманітними гідробіонтами чекають на вас у ілюмінаторах човна. Зграйки різнокольорових яскравих рибок метушаться туди-сюди, креветки-лікарі та креветки-верблюди помахують антенами, м’які корали проводжають гостей хвилеподібними рухами своїх чудернацьких тіл.

 

Серед мешканців океанаріуму будуть не тільки кумедні та яскраві рибки-клоуни. Найотрутніші риби у світі – риба-камінь та риба-собака (та сама риба фугу, блюдо з якої є візитівкою азіатської кухні) також чекають на гостей у своїх водних домівках задля того, щоб вразити вашу уяву.

  

13:20 – 14:00 Обід.

14:00 - Прибуття до музею техніки та науки «Експериментаніум».

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

З нашими інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

 Експерементаніум

17:00 - Виїзд до Житомира.

20:00 - Орієнтовне повернення до Житомира.

Вартість поїздки: 450.00 грн. з однієї людини.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування;
  • страховка;
  • супроводження.

У вартість не входить:

  • вхідний квиток в Океанаріум – 160 грн - діти до 14 років, від 14 років і старші – 220 грн.
  • вхідний квиток в "Експериментаніум" - 145 грн.
  • харчування та власні витрати.

Фото