Заказ экскурсий по Житомиру по телефону:
063 729-40-03 или 095 721-07-27

Релакс у Хмельницькому

600.00 грн.
продолжительность: 1д.

Маршрут туру:

Житомир – Хмельницький – Житомир

Програма туру:

06:00 Виїзд із Житомира

10:00 - 11:3Оглядова екскурсія по Хмельницькому з колоритним гідом.

Лише в Хмельницькому неповторні, старовинні будівлі в цегляному стилі - проскурівський модерн кінця 19-го, початку 20-го століття. Не широкі вулички, скульптури легендарного Миколи Мазура, оригінальні пам’ятники, затишні кав’ярні, чисельні сквери та парки з першими зеленими листочками не залишать байдужим жодного з гостей міста. Тільки у нас найбільше в світі пам’ятників Б.Хмельницькому, єдиний в Україні моно-театр «КУТ», єдина студія дитячого іконопису «Нікош», єдиний музей історії фотомистецтва, найкращий ляльковий театр, тощо. Під час екскурсії використовуються фрагменти єдиної в Україні гумористично-поетичної екскурсії про Хмельницький «Проскурів в кишені».

 

 

12:00 - 13:0Обід.

13:30 - 17:00 Релаксуємо у спа-центрі "Терми". До наших послуг 8 видів саун та теплий басейн з джакузі. Справжня насолода для тіла і душі:

Увага! Для відвідування спа-центру візьміть з собою купальник (плавки) та резинове взуття. У вартість включено банний комплект: халат, рушник та простирадло. Але за бажанням ви можете взяти це з дому. Зверніть увагу, до відвідування спа-центру допускаються діти віком від 14 років.

 

 

 

17:30 – 18:30 Відвідаємо цукерню "Потоцьких" і посмакуємо неймовірно смачні десерти, що мають столітню історію.

Заклад, яким Хмельницький може пишатися, "Цукерня" повернула місту видатну історію цукровара, мецената та мандрівника Юзефа-Миколи Потоцького. Граф Потоцький, один із найбагатших людей в історії Поділля, його обіди та прийоми були відомі на всю імперію.

Кафе-кондитерська «Цукерня» – місце, де можна одночасно випити філіжанку запашної кави, насолодитися смачними десертами, з самого ранку скуштувати корисні та поживні сніданки, впродовж дня - страви фірмової та локальної кухні, посмакувати морозивом і напоями власного виготовлення, замовити індивідуально торти та маленькі ласощі на ваш смак і побажання. 

  

  

18:30 – 23:30 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

Додатково оплачується:

Фото