українською по-русски

Львів + Золота підкова

1450.00 грн.
продолжительность: 2 дні/ 1 ніч

Маршрут туру:

Житомир - Львів - Житомир

У програмі туру:

1 день:

01:45 збір групи

2:00 посадка туристів в м. Житомирі з пл. Перемоги.

7:00-8:00 приїзд у Львів.

Зустріч з екскурсоводом.

Автобусна оглядова екскурсія по Львову.

Серед іншого Ви побачите:

- головний храм УГК Церкви на Україні – с-р Св. Юрія. Зупинка, огляд святині;

- головні корпуси університету "Львівська Політехніка" та Львіського Національного Університету ім. Івана Франка. Його будівля вирізняється своєю монументальністю та величчю, адже вона будувалася для резиденції уряду Галичини- Галицького сейму;

- палаци магнатських родів Бельських, Сапігів та Потоцьких (в останньому тепер міститься Львівська картинна галерея), який своєю архітектурою та імпозантністю нагадує вишукані французькі палаци;

- парк «Високий Замок» (бажаючі зможуть піднятись на вершину гори для огляду захоплюючої панорами стародавнього міста з висоти 410м над р/м). Треба врахувати погоду – туман чи дощ, там робити нема що;

- Личаківський цвинтар – історично-архітектурний меморіальний комплекс, де спочивають відомі у Галичині діячі мистецтва та культури, політики та історики (вхідні квитки за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія старою частиною міста, під час якої Ви поринете в історію та пройдете вузькими середньовічними вуличками Львова, оглянете визначні пам'ятки архітектури. Побуваєте на площі Ринок -музей під відкритим небом -всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XXст. 

Вільний час. Обід.

 

На закінчення дня (при Вашому побажанні) можна: відвідати перший в Україні Музей пивоваріння площею понад 500 м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст. Тут Ви дізнаєтеся про таїнство народження напою та про історію його виникнення, і самі відчуєте смак різних сортів пива на дегустації для осіб старших 18 років. Також в підвалах пивоварні знаходиться ресторан Пивний дім Роберта Домса, де при бажанні можна повечеряти.

  

 

18:00 виїзд в готель.

Розселення в готелі "Каро" (номера 2-х, 3-х містні з усіма зручностями)

Вільний час, за бажанням прогулянка нічним Львовом.

 

2 день:

Час на сніданок та звільнення номерів.

Екскурсія по "Золотій підкові" Львова

  

18:00 виїзд в Житомир/Київ

22:00-24:00 прибуття в Житомир

У вартість туру входить:

Додатково сплачується: 

*Для вдалого відпочинку ТА "Патріот" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

 

Фото