Заказ экскурсий по Житомиру по телефону:
063 729-40-03 или 095 721-07-27

Поїздка до Києва: музей науки + музей Пирогова

450.00 грн.
продолжительность: 1 день;

Програма туру:

08:00 – Виїзд з Житомира. Переїзд до Києва.

12:00 – 14:00 Відвідування інтерактивного простору Музей Науки».

Це перший державний музей, де заборонено НЕ торкатися експонатів. Кожен опиниться в просторі, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.

Буде можливість покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму та багатокілограмовий кристал, дізнатися, як побудований організм людини та потримати в руках модель головного мозку й органів людини.

Окрім цього, на Вас чекає безліч відкриттів і вражень: від керування роборукою до можливості побачити власний голос і «пам’ять металів», потрапити всередину гігантської мушлі та в дзеркальний тунель із оптичною ілюзією. Дізнатися, як виникають кольори та створити веселку. Найбільший інтерактивний експонат Музею науки – це скляна стеля, яка змінює колір.

    

14:00 – 15:00 Обід.

15:00 – 18:00 Відвідування Національного музею народної архітектури та побуту України.

Національний музей народної архітектури та побуту України – архітектурно-ландшафтний комплекс усіх історико-етнографічних регіонів України: Полісся, Слобожанщини та Полтавщини, Карпат, Наддніпрянщини, Поділля та Півдня.

Сьогодні на території скансену встановлено близько 300 пам'яток народного будівництва XVI-XX ст. Традиційні житлові і господарські комплекси включають в себе хати, комори, криниці та інші атрибути давнього українського села. Найстарішим архітектурним експонатом є хата із с. Самари Волинської області (1587р).

Фонди музею нараховують близько 100 тис. найрізноманітніших експонатів: народний одяг, тканину, меблі, знаряддя праці, вироби гончарів, бондарів, теслів, столярів, ковалів, народний живопис та розпис, музичні інструменти, дитячу іграшку тощо.

    

18:00 – 21:00 Повернення в Житомир.

Вартість туру: 450 грн. з однієї людини.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото