Заказ экскурсий по Житомиру по телефону:
063 729-40-03 или 095 721-07-27

Кам’яне село + Дружбівський кар'єр

600.00 грн.
продолжительность: 1 день;

У програмі туру:

Програма туру:

06:30 Виїзд з Житомира.
10:30 Прибуття до Олевська. Оглядова екскурсія містом.

За історичними документами Олевськ вперше згадується в 1488 році. Назву міста пов’язують з іменем Овруцького князя Олега Святославовича, який жив і князював наприкінці X століття. Також під час екскурсії ви побачите муровану церкву Св. Миколая 1596 року – класичний взірець укріпленого храму українського середньовіччя зі стінами товщиною майже в 2 метра та вузенькими вікнами-бійницями, римо-католицький костьол Воздвиження Святого Хреста в Олевську – доладний сучасний храм у самому центрі міста. Дізнаєтесь про Українську повстанську армію отамана Бульби-Боровця, про те як була проголошена Олевська Республіка.

  

12:00 Прибуття у державний заповідник «Камінне село». Екскурсійна програма. Обід.

Геологічний заказник місцевого значення «Кам’яне село» безпосередньо знаходиться в Замисловицькому лісництві Білокоровицького держпідприємства лісового господаства. Займає територію 15 гектарів. Характеризується численними виходами на поверхню порід моренного типу та залишками кам’яних валунів льодовикового періоду, які в процесі вивітрювання набули форм сільських будівель: хат, хлівів і т.д. Проте найновіші наукові дані свідчать про місцеве, а не льодовикове похождення цих мегалітів. Крім велетнів у вигляді жител, зустрічаються й інші, не менш оригінальні утворення. Найвідомішим з них є «Божий камінь». Пройшовши босоніж Божими слідами, потрібно загадати бажання, яке, кажуть, обов’язково збудеться. А ще можна перевірити ступінь своєї грішності, спробувавши пролізти крізь щілину між Божим і Диявольським каменем. Праведники проходять легко, грішні – можуть застрягти. Екскурсанти почують як місцеві легенди, так і наукові гіпотези про похождення цієї дивної місцевості.

Пообідати після прогулянки свіжим повітрям можна безпосередньо у заказнику, на спеціально обладнаній галявині.  На пікнік пропонуєься грибна юшка з реберцями, борщ (червоний чи зелений), уха, смажена підчеревина, варена картопля, куліш, омлет, овочі, зелень, хліб, узвар або компот. Всі страви готуються на вогні, з натуральних продуктів, у вашій присутності, досить швидко, поки гості милуются краєвидами і фотографують гарні пейзажі. Бажаючі за обідом матимуть можливість подегустувати калганівку або зубрівку, або вишнівку, або питних медів на усі смаки.

 

 

17:00 - 18:00 Переїзд до Дружбівського кар'єру.

18:00 - 19:00 Відпочинок і фотосесія на Дружбівському кар'єрі  (Житомирське Памуккале).

Дружбівський кар’єр “Кварц” - місце, яке тільки набирає популярності в 2021 році. Поєднання насиченого бірюзового кольору води, скелястих берегів, й унікальних білих пісків, що схожі на гори створюють неймовірне враження. 

 

 

19:00 - 22:00 Повернення до Житомира.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

Фото