Заказ экскурсий по Житомиру по телефону:
063 729-40-03 или 095 721-07-27

На Хеллоуїн до парку Київська Русь..

350.00 грн.
продолжительность: 1 день;

На Хеллоуїн у Древній Київ завітає слов'янська нечисть. 31 жовтня та 01 листопада у Князівстві Київська Русь святкуватимуть Хелловін по-особливому. Вірніше навіть дадуть йому бій. На цьому святі не буде розпіарених монстрів, які прийшли з західних культур, таких як зомбі або відьми в загострених капелюхах. Вся місцева нечисть буде автентичною. Ці персонажі відомі нам з дитинства – з народних казок. Тепер є можливість подружитися з цими колоритними антигероями, потиснути їм руки, сфотографуватися, пограти в рухливі ігри або потанцювати разом із ними.

Крім героїв давньослов'янської міфології гості Парку в цей день зустрінуться з улюбленими з дитинства героями казки «Аліса в країні чудес» - божевільним капелюшником, чеширським котом, самою Алісою, а також злими персонажами, які будуть протистояти добрим в ході театралізованої постановки.

Глядачі й самі стануть учасниками вистави, вони приєднаються до ігор та флешмобів на ристалищі, допомагаючи Алісі перемогти Темряву й Смерть.

   

Також, гості Древнього Києва побачать чотирьох вершників Апокаліпсису, які будуть протистояти слов'янським персонажам.

Словом, кожен відвідувач Князівства Київська Русь зможе повністю зануритися в атмосферу Київської Русі.

Вас чекають власні історичні відкриття.

На гостей чекає можливість побачити - «Чудеса Древнього Києва»: дерев’яну Василівську церкву, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства, музеї середньовічного костюму та середньовічної музики, дерев’яного зодчества, Михайлівські ворота та оборонний комплекс, що входить до Книги рекордів України.

Програма туру:

08:00 виїзд з Житомира з площі Перемоги.

10:30 прибуття до парку "Київська Русь".

16:00 збір біля автобусу, відправлення в Житомир.

18:30 орієнтовне прибуття .

До послуг гостей Князівства "Київська Русь" також:

  

Вартість туру 350 грн\люд. 

Вартість вхідного квитка:

дорослі - 200 грн., пенсіонери та студенти - 150 грн., школярі - 80 грн.

Право безкоштовного входу мають: - інваліди І та ІІ групи, інваліди дитинства, учасники та ветерани II світової війни, учасники бойових дій, учасники АТО (за умови пред’явлення відповідного посвідчення).

У вартість вхідного квитка входить:

Фото