Экскурсия на Завод Кока-Колы + МУЗЕЙ ТЕХНИКИ И НАУКИ «ЕКСПЕРИМЕНТАНИУМ»

450.00 грн.

Маршрут туру: Житомир – смт. Велика Димирка – Київ – Житомир

Програма туру:

08:00 - Виїзд з площі Перемоги, від танку.

12:00 - Відвідування заводу Кока-Коли (екскурсія безкоштовна).

Запрошуємо до Музею Кока-Коли, де ви матимете змогу відчути справжні емоції від всесвітньо відомого бренду.

Від школярів та студентів університетів до груп споживачів – відвідувачі із захопленням спостерігають за тим, як виробляються їх улюблені напої на одному з найбільших заводів Кока-Кола у Європі. Екскурсія включає відвідування музею кока-коли, заводу та безекоштовну дегустацію.

Ви на власні очі побачите, як створюють легендарний напій. Екскурсія буде цікава і дітям і дорослим. АЛЕ! НА ВИРОБНИЦТВО ДОПУСКАЮТЬСЯ ЛИШЕ ДІТИ З 12 РОКІВ.

Під час екскурсії ви побачите виробництво найпопулярнішого в світі напою. Учасники відвідають цеха по виробництву напоїв, контролю якості, виробництву пластикових пляшок, цех по розливу готової продукції. Окрім того, передбачається перегляд корпоративного фільму про компанію і, звичайно ж, дегустація улюблених напоїв.

  

15:00 - 18:00 Прибуття до музею техніки та науки «Експериментаніум», екскурсія та вільний час.

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 250 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології». Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти.

З нашими інтерактивними експонатами відвідувачі власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, створюють блискавку, змушують літати магніт і навіть зазирають у нескінченність. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.

 Експерементаніум

На території музею є власне кафе з окремим входом.

18:00 – 21:00 Повернення до Житомира, час вказаний орієнтовний. Все буде залежати від стану дороги та нашої організованості.

Вартість туру: 450.00 грн. з однієї людини.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • страховка
  • супроводження

У вартість не входить:

  • вхідний квиток в "Експериментаніум" - 145 грн.
  • харчування
  • власні витрати

Фото