українською по-русски

2300.00 грн.

Маршрут туру: Київ - Житомир - Іршава - Велятин - Виноградів - буйволяча ферма в с.Олешнік - Хуст - с. Іза- Ужгород - Лумшори - Мукачево - Житомир-Київ

Програма туру:

Неділя 28.04.2019

20:30 збір групи в м.Житомирі (центральний автовокзал, заправка БРСМ)

21:00 Виїзд в м.Іршава

Понеділок 29.04.2019

Приїзд до Іршави - невелике містечко, розташоване в самому серці Закарпатської області на межі низовинної і гірської зон.

Поселення в готель "Іларій"

Сніданок.

Екскурсійний тур-відпочинок починаємо виїздом в місто Велятин до унікальних мінеральних джерел серед мальовничих гір, унікальність яких полягає в мінералізації, яка в 33 рази вище мінералізації морської води. Струснемо наш настрій купанням в термальних басейнах, крім короткого лікування Вам гарантований серйозний заряд позитиву і задоволення.

Показання для зовнішнього застосування:

-захворювання опорно-рухового апарату;

-захворювання серцево-судинної системи;

-захворювання нервової системи;

-захворювання органів дихання;

-гінекологічні захворювання.

Картинки по запросу велятин термальные источники ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу велятин термальные источники

Ми зупинимося в «столиці близнюків» - селі Велика Копаня, яке прославилося на весь світ рекордною народжуваністю близнюків. Даний феномен вчені пояснити не можуть, а ось місцеві жителі все пов'язують з цілющим джерелом. Ви обов'язково вгамуєте спрагу цією водою, яка по праву вважається найчистішою в Україні.

Далі вирушаємо в єдиний дегустаційний зал молочної продукції з молока буйволів на унікальну ферму чорних буйволів в селі Олешник.

На фермі Вам розкажуть про буйволів все: їх історію, що вони їдять, скільки молока дають, як живуть, що люблять, в чому користь їх продуктів і звичайно ж для екології регіону. Для Карпат, це традиційні тварина, вони тут живуть 1500 років.

Тут Ви зможе навіть побачити, як з молока буйволів роблять сир. А на дегустацію Вам запропонують: сир твердий (з молока буйвола), сир плавлений, сир моцарелла (з молока буйвола), сир (з молока буйвола), молоко буйвола, масло з молока буйвола, сир Панир (адегейскій), а також є сир овечий, бринза, вурда (рикотта). Ви, звичайно ж, можете купити вподобані продукти. Ну, а Ваші фото з чорними буйволами будуть унікальні в соц.мережах, так що буде чим похвалитися перед друзями і колегами.

Картинки по запросу унікальну ферму чорних буйволів в селі Олешник. ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу унікальну ферму чорних буйволів в селі Олешник.

Відвідаємо древнє королівське місто Виноградів, яке носило старовинну угорську назву Севлюш. Розташувавшись біля підніжжя вулканічного масиву, Виноградов виявився в унікальних кліматичних умовах, де на південному схилі гори ще зберігся дикий виноград, який є предком лози, посадженої римськими легіонерами. Завдяки природним особливостям, в цій місцевості раніше всіх дозріває перший урожай винограду, що на багато століть визначило статус і багатство Виноградова, про що і свідчать пам'ятники архітектури. Ви відвідаєте палац барона Перені (XVIIст.), А також побачите старовинний Вознесенський костел (XIIIcт.), Францисканський монастир (XIVст.), Пам'ятники Винареві і фонтан «Дівчина, що давить виноград».

Картинки по запросу палац барона Перені виноградів  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Францисканський монастир (XIV ст.), виноградів  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу фонтан «дівчина що давить виноград». виноградів

Повернення в готель.

Вечеря.

Вівторок 30.04.2019

Сніданок.

Виїзд в невелике селище Іза здавна вважається столицею лозоплетіння. У нас буде можливість відвідати місцевий сувенірний ринок і придбати вироби з лози за помірними цінами.

Виїзд в урочищі Кіреші, Хустський район Закарпатської обл. Відвідування пам'ятки живої природи - Карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів». Унікальний ботанічний об'єкт, в якому охороняється найбільша в Середній Європі ділянка зростання нарциса вузьколистого.

Картинки по запросу карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів» ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів»  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу карпатський біосферний заповідник «Долина нарцисів»

Переїзд в Хуст. Автобусна екскурсія по м. Хуст - це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт, що саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу - Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., Зсередини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлизавети, його гострий шпиль чудово видно із Замкової гори, а також вашій увазі - інші пам'ятки міста.

Картинки по запросу місто хуст  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Лютеранський храм св. Єлизавети хуст

А також відвідування Страусиної ферми.

Картинки по запросу місто хуст страусина ферма ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу страусина ферма хуст

Повернення в готель.

Вечеря.

Середа 01.05.2019

Звільнення номерів.

8:00-8:30 - Сніданок

8:30 - Виїзд в м Ужгород.

10:00-15:30 - Оглядова екскурсія "Ужгород. Ужгородський замок "

Картинки по запросу ужгородський замок  ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу ужгородський замок

Ужгородський замок - унікальна пам'ятка укріплень бастіонного типу.

На перехрестях української, угорської та словацької кордонів розкинувся Ужгород - столиця Закарпаття, мультинаціональної області країни, одне з найкрасивіших міст Центральної Європи. Місто зі славним історичним корінням - адже бере свій початок ще в IX столітті, дуже довго було у володінні угорської корони і величали Унгвар. Ми допоможемо Вам відкрити для себе таємничі величі і могутності казкового міста Ужгород.Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся по мальовничих провулках старовинного міста.

Відвідування музею-корчми "Деца у нотаря". Корчма-музей «Деца у нотаря» є місцевою визначною пам'яткою Ужгорода. Це дуже незвичайний етно-ресторан, який туристи обов'язково відвідують, щоб не тільки насолодитися закарпатською кухнею, а й отримати заряд гумору і насолодитися особливим колоритом установи «Деца у нотаря». Це не просто ресторан, а цілий комплекс з безліччю залів і майданчиків. Кожний зал оформлений по-різному, але тільки одне об'єднує всі приміщення - це гумор і сатира. Весь дизайн, кожна деталь і сама кухня просякнута фірмовим гумором.

Картинки по запросу музею-корчми   ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу музею-корчми

Переїзд в Лумшори- село в Перечинському районі Закарпатської області України. Розташоване на річці Турички біля каскаду водоспадів.

Невелике, заховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візиткою Закарпаття. Така феноменальна популярність пояснюється просто - тут розташовані чани. Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть перебувати до 10 осіб, що залежить від їх розміру. А розмірів тут вистачає, як, власне кажучи, і чанів, вірніше, закритих купалень на березі гірської річки Турички. Уздовж її русла влаштовані штучні перекати для підвищення рівня води в тих місцях,де купаються, спускаються до річки, щоб охолодити розпарене в чані тіло.

Картинки по запросу Лумшори- село в Перечинському районі Закарпатської області України. Розташоване на річці Турички біля каскаду водоспадів. ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Лумшори- село в Перечинському районі Закарпатської області України. Розташоване на річці Турички біля каскаду водоспадів. ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Лумшори- село в Перечинському районі Закарпатської області України. Розташоване на річці Турички біля каскаду водоспадів.

Після купання виїзд в м Житомир.

 

четвер 02.05.2019

Прибуття в м.Житомир ≈ 4:00;

Вартість туру (грн. / Чол.): 2300,00 грн. / Чол.

- Діти до 12 років з двома дорослими в номері - мінус 200 грн.

У вартість туру входить:

Додатково оплачуються:

Photo