українською по-русски english
Мастепанова Л.С., 2012-04-23 16:42:08
Любовь,23-04-2012 21 апреля наша группа от турфирмы \"Kvim Travel\" ездили на экскурсию Коростышев- Радомышль(Замок \"Радомысль\".Огромное спасибо организаторам экскурсии и гиду Николаю Кострице за отличную организацию и массу удовольствия и положительных эмоций, заряд энергии и минуты счастья! Это испытали все в группе,все были поражены красотой замка, природы и таким огромным количеством украинских икон. Спасибо Вам, что Вы есть и дарите нам радость познания нашего общего родного края!Всем рекомендую посетить эту экскурсию!
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

ЗАПОРІЖЖЯ-СТОЛИЦЯ КОЗАЦТВА!!!

1500.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

Програма туру:
1 день :
20:30-відправлення з Житомира пл. Перемоги від шоколадниці
22:00-відправлення з Києва від автосалону Інфініті ст.метро Житомирська
08:00-поселення в готель,сніданок
10:00-зустріч з екскурсоводом, почнемо знайомство з дуже важливого об'єкта, що охороняється, це Дніпрогес - найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі.
Їдемо на острів Хортиця - це одне з 7 чудес України.
Наша, українська святиня!
На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці ні за величиною, ні за красою, ні за цінності природних і історичних пам'ятників, ні по силі сакральної енергетики.
Знаменитий острів слави козаків і Запорозької Січі.
Вас чекає екскурсія "Дорога на Січ" з відвідуванням музею козацтва 20-30грн./люд
14:00-Обід.
Далі пішохідна екскурсія по місту. Історію архітектури можна вивчати, гуляючи вулицями міста, які вражають своєю величиною. Адже саме в Запоріжжі знаходиться одна з найдовших головних вулиць України - понад 11 км!
Відвідування музею історії зброї, це один з найбільших музеїв зброї в Європі. У його колекції понад 2000 експонатів від кам'яного і бронзового століть по сьогоднішній день. Тут представлено зброю часів Стародавнього Риму і Греції, скіфів, Київської Русі. Унікальна в музеї добірка холодної зброї, шабель, шпаг, мечів, кинджалів ...15-25грн./люд
Далі музей ретро-автомобілів - цей музей єдиний в Україні, який є загальнодоступним. Тут зібрана приватна колекція автоклубу «Фаетон». У музеї виставлено близько двадцяти зразків автомобілів шістдесятих років. А саме: «Урал - ЗІС», «Додж», «ЗІС - 5», «ЗІС - 6» і багато інших автомобілів. А найголовніше - автомобілі беруть участь в пробігах і все на ходу 25-50грн./люд
Вільний час
2 день:
08:30-Сніданок в готелі, виселення з номерів з речами
09:30-відправлення на екскурсію до Національного природного парку Великий Луг.
В межах маршруту «Крутосхили Каховського водосховища» збереглися кам’яні хрести на місці захоронень ХVIII-XIX століть. Скелянські штольні – вапнякові печери післявоєнних часів, а також більш давні – часів Запорізької Січі. Узбережжя Каховського водосховища – оглядовий майданчик, з якого відкривається вид на балки, яри та урвища, що знаходяться на території маршруту, а також вид на архіпелаг «Великі та Малі Кучугури».
Обід (факультативно-на природі)
Переїзд у Мелітополь.
Екскурсія Національним історико-археологічниим заповідником «Кам’яна Могила»
Знайомство з одним із найзагадковіших місць в  Україні біля Мелітополя. Тут, у 68 гротах і печерах, зосереджено більш як 3 тисячі малюнків прадавніх епох, починаючи від кам’яного віку. Справедливо, що даний об’єкт є світовою пам’яткою культури, яку внесено до переліку номінацій ЮНЕСКО як найдавнішу в історії та культурі людства. Свого часу її відвідали Верховний Лама Непалу, видатний дослідник океану Жак Ів Кусто та багато інших людей, до яких долучитесь і ви.
17:00-відправлення в Житомир
01:30- орієнтовне повернення в Київ
03:00-орієнтовне повернення в Житомир
Вартість туру – 1500грн.
У вартість туру входить: проїзд, проживання в готелі, послуги екскурсоводів 1 та 2 день,супровід, страхування.
Додатково сплачуєте: харчування, вхідні квитки та інше.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
ОПАНАСЮК Наталия, 2012-10-12 14:19:16
Приехали из Закарпатья. Экскурсия была 3 дня. Море впечатлений, полный восторг.Хорошее обслуживание. Все,что запланировано по туру было выполнено.Спасибо всем, кто работает в этом турагенстве.Будем продолжать с ними ездить.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео