українською по-русски english
Наталя, 2011-05-08 21:22:28
Мені організація дуже сподобалася!!! Дякую за поїздку! Були у Львові на День міста! Супер відпочинок, від міста в захваті!
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео

ЗАПОРІЖЖЯ-СТОЛИЦЯ КОЗАЦТВА!!!

1500.00 грн.
тривалість: 2 дні/1 ніч

Програма туру:
1 день :
20:30-відправлення з Житомира пл. Перемоги від шоколадниці
22:00-відправлення з Києва від автосалону Інфініті ст.метро Житомирська
08:00-поселення в готель,сніданок
10:00-зустріч з екскурсоводом, почнемо знайомство з дуже важливого об'єкта, що охороняється, це Дніпрогес - найстаріша гідроелектростанція на Дніпрі.
Їдемо на острів Хортиця - це одне з 7 чудес України.
Наша, українська святиня!
На Дніпрі немає острова, рівного Хортиці ні за величиною, ні за красою, ні за цінності природних і історичних пам'ятників, ні по силі сакральної енергетики.
Знаменитий острів слави козаків і Запорозької Січі.
Вас чекає екскурсія "Дорога на Січ" з відвідуванням музею козацтва 20-30грн./люд
14:00-Обід.
Далі пішохідна екскурсія по місту. Історію архітектури можна вивчати, гуляючи вулицями міста, які вражають своєю величиною. Адже саме в Запоріжжі знаходиться одна з найдовших головних вулиць України - понад 11 км!
Відвідування музею історії зброї, це один з найбільших музеїв зброї в Європі. У його колекції понад 2000 експонатів від кам'яного і бронзового століть по сьогоднішній день. Тут представлено зброю часів Стародавнього Риму і Греції, скіфів, Київської Русі. Унікальна в музеї добірка холодної зброї, шабель, шпаг, мечів, кинджалів ...15-25грн./люд
Далі музей ретро-автомобілів - цей музей єдиний в Україні, який є загальнодоступним. Тут зібрана приватна колекція автоклубу «Фаетон». У музеї виставлено близько двадцяти зразків автомобілів шістдесятих років. А саме: «Урал - ЗІС», «Додж», «ЗІС - 5», «ЗІС - 6» і багато інших автомобілів. А найголовніше - автомобілі беруть участь в пробігах і все на ходу 25-50грн./люд
Вільний час
2 день:
08:30-Сніданок в готелі, виселення з номерів з речами
09:30-відправлення на екскурсію до Національного природного парку Великий Луг.
В межах маршруту «Крутосхили Каховського водосховища» збереглися кам’яні хрести на місці захоронень ХVIII-XIX століть. Скелянські штольні – вапнякові печери післявоєнних часів, а також більш давні – часів Запорізької Січі. Узбережжя Каховського водосховища – оглядовий майданчик, з якого відкривається вид на балки, яри та урвища, що знаходяться на території маршруту, а також вид на архіпелаг «Великі та Малі Кучугури».
Обід (факультативно-на природі)
Переїзд у Мелітополь.
Екскурсія Національним історико-археологічниим заповідником «Кам’яна Могила»
Знайомство з одним із найзагадковіших місць в  Україні біля Мелітополя. Тут, у 68 гротах і печерах, зосереджено більш як 3 тисячі малюнків прадавніх епох, починаючи від кам’яного віку. Справедливо, що даний об’єкт є світовою пам’яткою культури, яку внесено до переліку номінацій ЮНЕСКО як найдавнішу в історії та культурі людства. Свого часу її відвідали Верховний Лама Непалу, видатний дослідник океану Жак Ів Кусто та багато інших людей, до яких долучитесь і ви.
17:00-відправлення в Житомир
01:30- орієнтовне повернення в Київ
03:00-орієнтовне повернення в Житомир
Вартість туру – 1500грн.
У вартість туру входить: проїзд, проживання в готелі, послуги екскурсоводів 1 та 2 день,супровід, страхування.
Додатково сплачуєте: харчування, вхідні квитки та інше.

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Житомирский СЦРД #41, 2014-11-13 10:39:28
В октябре небольшой группой ездили в Закарпатье. Очень благодарны Вам за поездку, всем сотрудникам вашей организации! А особенно нашему любимому гиду Коле! Который никогда ещё нам не отказывал и всегда готовит самые интересные экскурсии! Очень все довольны, не первый раз ездим и всегда получаем море удовольствия!! Всем рекомендуем если хотите хорошо отдохнуть! Не пожалеете! Спасибо ещё раз!!!
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео