українською по-русски english
Фандорін Сергій Васильович, 2016-12-29 12:27:12
Хочу поділитися враженнями від поїздки у Львов 24-25 грудня . Були разом з дружиною. Подорожуємо часто.Поїздка була бюджетною, тому не очикували чогось особливого.Але ! Але вже при першій зустрічі приємне враження склав наш "провідник" Сергій .Веселий,оптимістичний. Він зразу дав порцію позитиву групі і підтримував цей настрій весь час подорожі! Далі був Львів і захоплюючи екскурсії ! У Львові були вже не перший раз,але інформацію яку цікаво подавали наші екскурсоводи Тарас та Роман почули вперше. Було дуже цікаво! Окрема дяка водію. Ми були спокійні! Мотель був простенький. Але за такі гроші не вимагали чогось особливого.Головне було тепло і без запахів. Все сподобалось! Ми гарно провели час! Навіть його "розтянули"у просторі! Дякуємо "Патріоту"! Керівнику групи Сергію привіт і гарних подорожей !
Відео

Чернобыльская зона. 9 октября 2010 г.
Дивитися всі відео

Файне місто Тернопіль

450.00 грн.
тривалість: 1д.

Файне місто Тернопіль
Програма туру

День 1

6:00 Виїзд  з Житомира.
10:00 Прибуття в Збараж.

Екскурсія Збаражським Замком.

Прекрасно збережений Збаразький замок впродовж століть служив резиденцією литовським князям і польським шляхтичам. Будівництво нової твердині замість зруйнованої татарами фортеці в Старому Збаражі почали 1620 р князі Христофор і Юрій Збаразькі, замовивши у Венеції проект відомому архітектору і інженеру В. Скамоцці. Його робота втілила передові досягнення фортифікаційного мистецтва того часу. Замок складається з палацу в стилі ренесанс, що оточують його тюремних валів, в'їзної вежі і рову. У дворі зберігся облоговий колодязь глибиною 70 м, з'єднаний підземними ходами з монастирем Бернардинів на іншому кінці Збаража. У XVII ст. нові господарі Збаразького замку князі Вишневецькі зміцнили його чотирма бастіонами. У 1649 р замок витримав семитижневу облогу козацького війська Богдана Хмельницького, а 1734 р був захоплений гайдамаками.

12:00 Виїзд до Тернопіля.
12:30 Приїзд до Тернополя.  Обід.
13:30 Екскурсія Тернополем:

Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового друга половина XVI століття, Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць міста

16:00 Виїзд до Кременця.
17:00 Приїзд до Кременця. Оглядини залишків Кременецької фортеці.
18:00 Виїзд до Житомира.
22:00 приїзд в Житомир.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Мосійчук Оксана, 2016-05-10 17:40:45
Подорожую із "Патріотом" вже більше 5 років. Дуже подобається підбір маршрутів подорожей по Україні та майстерність екскурсоводів, які повною мірою задовольняють жагу людей різного віку до пізнання нових місць, історичних пам`ток та відомих постатей.Надзвичайно захоплюючими є екскурсії по Житомирській області.Пишаюся, що мала змогу брати участь в організованих "Патріотом" екскурсіях по маєткам Терещенків та по славному місту Бердичів, які проводив наш славний земляк - Заслужений журналіст України, карєзнавець та видавець Г.П.Мокрицький. Бажаю колективу Клубу мандрів "Патріот" успіхів та натхнення, а житомирянам та гостям міста бажаю поринути у вир подорожей та нових вражень.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео