українською по-русски english
Мосійчук Оксана, 2016-05-10 17:40:45
Подорожую із "Патріотом" вже більше 5 років. Дуже подобається підбір маршрутів подорожей по Україні та майстерність екскурсоводів, які повною мірою задовольняють жагу людей різного віку до пізнання нових місць, історичних пам`ток та відомих постатей.Надзвичайно захоплюючими є екскурсії по Житомирській області.Пишаюся, що мала змогу брати участь в організованих "Патріотом" екскурсіях по маєткам Терещенків та по славному місту Бердичів, які проводив наш славний земляк - Заслужений журналіст України, карєзнавець та видавець Г.П.Мокрицький. Бажаю колективу Клубу мандрів "Патріот" успіхів та натхнення, а житомирянам та гостям міста бажаю поринути у вир подорожей та нових вражень.
Відео

Корсунь-Шевченковская операция. 1944 год
Дивитися всі відео

Файне місто Тернопіль

450.00 грн.
тривалість: 1д.

Файне місто Тернопіль
Програма туру

День 1

6:00 Виїзд  з Житомира.
10:00 Прибуття в Збараж.

Екскурсія Збаражським Замком.

Прекрасно збережений Збаразький замок впродовж століть служив резиденцією литовським князям і польським шляхтичам. Будівництво нової твердині замість зруйнованої татарами фортеці в Старому Збаражі почали 1620 р князі Христофор і Юрій Збаразькі, замовивши у Венеції проект відомому архітектору і інженеру В. Скамоцці. Його робота втілила передові досягнення фортифікаційного мистецтва того часу. Замок складається з палацу в стилі ренесанс, що оточують його тюремних валів, в'їзної вежі і рову. У дворі зберігся облоговий колодязь глибиною 70 м, з'єднаний підземними ходами з монастирем Бернардинів на іншому кінці Збаража. У XVII ст. нові господарі Збаразького замку князі Вишневецькі зміцнили його чотирма бастіонами. У 1649 р замок витримав семитижневу облогу козацького війська Богдана Хмельницького, а 1734 р був захоплений гайдамаками.

12:00 Виїзд до Тернопіля.
12:30 Приїзд до Тернополя.  Обід.
13:30 Екскурсія Тернополем:

Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового друга половина XVI століття, Вулиця Валова - одна з найстаріших вулиць міста

16:00 Виїзд до Кременця.
17:00 Приїзд до Кременця. Оглядини залишків Кременецької фортеці.
18:00 Виїзд до Житомира.
22:00 приїзд в Житомир.

Фото


Коментарі:


E-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Шеремет Н.А., 2016-07-18 11:16:28
Дякуємо за гарний настрій ,та чудові враження від подорожі (Буки,Олександрія).Велике дякую водію Ігорю за турботу та гумор:)
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео