українською по-русски english
ViX, 2011-02-15 23:02:58
Спасибо всем за компанию! Было здорово! У меня отдельные впечатления, ибо я во Львове был впервые. Город просто неповторимо красивый в архитектурном плане! "Свято Шоколаду" организовано на высшем уровне. Да и вообще во Львове умеют организовывать праздники. Мне понравилось.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

IX міжнародний фестиваль дерунів в Коростені

190.00 грн.
тривалість: 1д.

У 2017 році IX Фестиваль дерунів знову порадує коростенців та гостей міста смачними дерунами та древлянською гостинністю. У меню фестивалю: поліські страви і смаколики; деруни українські, заморські і з викрутасами; майстер-клас з приготування дерунів від коростенського мера; деруни депутатські, козацькі, англійські, польські, німецькі, соціальні і халявні, а також дегустації інших страв і напоїв.

На цей раз родзинкою свята стануть конкурси: "Краще Селфі з дерунами", "Кращий девіз, висловлювання про деруни і фестивалі", "Вироби на тематику дерунів або з дерунами", "Кращий дерунярській ласунка", "Найбільший овоч і фрукт, що виріс на Коростенщині "," Коса-дівоча краса "," Дивовижна самобутність "(презентація робочого місця)," Зірка дерунянського мистецтва "(найсмачніші деруни).

Також вперше пройде конкурс "В древлянской столиці цвітуть вишиванки" на кращу вишиванку, виготовлену власноруч (жіноча, чоловіча, дитяча).

Під час фестивалю відбудеться аукціон - хтось з гостей може стати щасливим володарем кухарського костюма, в якому 7 років поспіль проводив дерунярскій майстер-клас міський голова Володимир Москаленко, і лопатки, з якої власне і почалася випічка дерунів. Гості урочисто вступають в Клуб любителів дерунів, беруть участь в конкурсі з поїдання дерунів, вчаться готувати деруни на майстер-класі від мера і т.д. Працює традиційна школа дерунярства.

Програма туру:

10:00 - збір групи та виїзд в м. Коростень.
11:15 - орієнтовне прибуття. Оглядова екскурсія містом:

13:00 - вільний час для відвідування фестивалю.
18:45 - збір групи біля автобусу.
19:00 - відправлення до Житомира.
20:20 - орієнтовне прибуття в Житомир.

У вартість включено: 

У вартість не входить

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Афанасиева Елена, 2012-10-12 14:26:16
5-7 октября была экскурсия в Закарпатье. Увидели Ужгород, Синевир, Пилипец. водопад Шипот, посетили термальные источники. Отдых был насыщенным и превосходным. Отдельное спасибо Николаю за эту экскурсию и за его талант гида.
Відео

Чернобыль 2010 сегодня
Дивитися всі відео