українською по-русски english
Ейсьмонт В., 2016-10-18 12:07:30
Вчора повернулися з поїздки у Зону Відчуження на 2 дні 16-17 жовтня. Завдяки "Патріоту" збулась давнішня мрія!Програма була дуже насичена і цікава! Навіть після першого дня залишилось стільки вражень, як не залишалось від двох попередніх поїздок у Зону!Пощастило із адекватним та цікавим супроводжуючим Андрієм. Дякую "Патріоту" та особисто Сергію Дехтяренку за висококласну організацію поїздки, дружнє відношення до туристів, врахування всіх побажань і просто за гарну компанію! З "Патріотом" подорожую давно і кожна поїздка залишає враження подорожі із друзями! Це була моя третя поїздка у Зону Відчуження із "Патріотом", і, точно можу сказати, що не остання! Дякую клубу мандрів за втілення моєї мрії! Бажаю тримати таку ж високу планку і процвітання вашій справі! Тепер чекаю поїздку на 3 дні!))
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео

Гетьманська столиця - Батурин

500.00 грн.
тривалість: 14 годин

Батурин має надзвичайну ауру. Тайна, загадка відчувається в Батурині на кожному кроці. Щороку тисячі відвідувачів приїздять сюди і ніхто не залишається байдужим. Навіть ті, хто від початку був скептично налаштований, мовляв: „І оце вона - славна гетьманська столиця...?" (таких, до речі, небагато), слухаючи захоплюючі розповіді екскурсоводів, ступаючи землею, стежками, якими ходили Гетьмани, вже бачать перед собою не просто мальовниче село - перед їх очима величний Батурин. І вони, як правило, повертаються сюди ще не один раз - вже разом з родиною, друзями, знайомими І хоча за триста років, починаючи з Меншикова, з Батурина вивезли все, а що не змогли вивезти - підірвали, розібрали, попалили, та залишилась земля, від якої черпали наснагу наші Гетьмани, їх соратники - Дмитро Туптало, Адам Зернікау, Пилип Орлик, Гедеон Одорський, Володимир Сокальський (не злічити всіх), яка має неповторну надпотужну ауру, величезну енергетику, вклонитися якій щорічно, з усіх куточків України, приїздять тисячі чоловік. І Батурин їх не розчаровує.  
 
Знайомство з колишньою столицею починається з місця жахливої трагедії 1708 року.

Тоді за наказом російського царя Петра I, його сатрап Меншиков після 2-місячної облоги вирізав усіх жителів міста, включаючи малюків та старих. Сьогодні на місці згарища і братської могили стоїть 9-ти метровий гранітний хрест, Його встановили над прірвою, там де колись височіли мури столиці. Далі екскурсія переміщається до церкви -усипальниці останнього українського гетьмана доби Козаччини Кирила Розумовського.
 
У Воскресенській церкві, що має риси провінційного російського класицизму зберігся надгробок з білого карарського мармуру роботи великого петербурзького скульптора Івана Мартоса, що народився на тій же Чернігівщині.

Будинок генерального суду. Саме тут колись вершив діла земні знаменитий завдяки Пушкіну генеральний суддя Василь Лентійович Кочубей. Будинок оточений старовинним парком, в далекому куточку якого росте старезний дуб.

Він є свідком відомого всьому світу кохання між старим гетьманом Мазепою і його юною хресницею, дочкою Кочубея Мотрею.

Завершується екскурсія по Батурину двоповерховим палацом гетьмана Розумовського, що височіє на кручі над швидким Сеймом.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
ОПАНАСЮК Наталия, 2012-10-12 14:19:16
Приехали из Закарпатья. Экскурсия была 3 дня. Море впечатлений, полный восторг.Хорошее обслуживание. Все,что запланировано по туру было выполнено.Спасибо всем, кто работает в этом турагенстве.Будем продолжать с ними ездить.
Відео

Пираты Шацких озер. 11.06.2011
Дивитися всі відео