українською по-русски english
Антонюк Катерина, 2012-10-23 17:11:15
Щиро дякую представникам Клубу мандрів "Патріот" Миколі та Івану за незабутні враження від майстеркласу скелелазання. Вдячна за почуття безпеки, довіри та радості. Раджу всім ;-)))))))))))
Відео

Корсунь-Шевченковская операция. 1944 год
Дивитися всі відео

Гетьманська столиця - Батурин

200.00 грн.
тривалість: 14 годин

Батурин має надзвичайну ауру. Тайна, загадка відчувається в Батурині на кожному кроці. Щороку тисячі відвідувачів приїздять сюди і ніхто не залишається байдужим. Навіть ті, хто від початку був скептично налаштований, мовляв: „І оце вона - славна гетьманська столиця...?" (таких, до речі, небагато), слухаючи захоплюючі розповіді екскурсоводів, ступаючи землею, стежками, якими ходили Гетьмани, вже бачать перед собою не просто мальовниче село - перед їх очима величний Батурин. І вони, як правило, повертаються сюди ще не один раз - вже разом з родиною, друзями, знайомими І хоча за триста років, починаючи з Меншикова, з Батурина вивезли все, а що не змогли вивезти - підірвали, розібрали, попалили, та залишилась земля, від якої черпали наснагу наші Гетьмани, їх соратники - Дмитро Туптало, Адам Зернікау, Пилип Орлик, Гедеон Одорський, Володимир Сокальський (не злічити всіх), яка має неповторну надпотужну ауру, величезну енергетику, вклонитися якій щорічно, з усіх куточків України, приїздять тисячі чоловік. І Батурин їх не розчаровує.  
 
Знайомство з колишньою столицею починається з місця жахливої трагедії 1708 року.

Тоді за наказом російського царя Петра I, його сатрап Меншиков після 2-місячної облоги вирізав усіх жителів міста, включаючи малюків та старих. Сьогодні на місці згарища і братської могили стоїть 9-ти метровий гранітний хрест, Його встановили над прірвою, там де колись височіли мури столиці. Далі екскурсія переміщається до церкви -усипальниці останнього українського гетьмана доби Козаччини Кирила Розумовського.
 
У Воскресенській церкві, що має риси провінційного російського класицизму зберігся надгробок з білого карарського мармуру роботи великого петербурзького скульптора Івана Мартоса, що народився на тій же Чернігівщині.

Будинок генерального суду. Саме тут колись вершив діла земні знаменитий завдяки Пушкіну генеральний суддя Василь Лентійович Кочубей. Будинок оточений старовинним парком, в далекому куточку якого росте старезний дуб.

Він є свідком відомого всьому світу кохання між старим гетьманом Мазепою і його юною хресницею, дочкою Кочубея Мотрею.

Завершується екскурсія по Батурину двоповерховим палацом гетьмана Розумовського, що височіє на кручі над швидким Сеймом.

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Герасимчук Ж.А., 2012-04-24 22:32:30
22.04.2012 відбулася екскурсія по вулиці Михайлівській. Багато цікавого для себе дізналася. По вулиці Михайлівській майже кожен день ходжу, але про історію деяких будинків почула вперше.Майже цілий день я думала про житомирян, які народилися або працювали на цій вулиці у ті часи.Зараз йду по цій вулиці зовсім з новими відчуттями.Дякую за екскурсію.
Відео

Реконструкция событий 1943 год. Контрудар Манштейна
Дивитися всі відео