українською по-русски english
Олександра, 2018-09-02 22:05:40
Сьогодні мали чудову можливість побачити Житомирську область у всій красі, це було просто неймовірно! Тур СТАВКА ГІММЛЕРА – ОСТРІВ КОХАННЯ - ВОЛИНСЬКИЙ ЄРУСАЛИМ – МАЄТКИ РОДИНИ ТЕРЕЩЕНКІВ просто пречудовий, хороша організація, цікаві і мальовничі локації, захоплива інформація. Навіть не сподівались на таке у власній області, а виявляється, дарма. Такому чудовому гіду як Сергій та й загалом, туристичній агенції Патріот ще є чим нас зацікавити та покорити!
Видео

Пираты Шацких озер. 11.06.2011
Смотреть все видео

История любви Оноре де Бальзака и Эвелины Ганской

300.00 грн.
продолжительность: 8 часов

Париж, парижанки... Об этом мечтает чуть ли не каждый турист. А вот большой француз, имя которого знают во всем мире - Оноре де Бальзак, большой романист, написав гору книжек о любви, о женщинах, нашел свою любовь в Украине, на Житомирщине, в с. Верхивня Ружинского уезда.

«Я увидел малый Лувр, греческую святыню, позолоченную садящимся солнцем», - такими были первые впечатления Бальзака от имения графини Ганской. «Просто трудно себе представить, какие здесь пространства, какая плодородная здесь земля, которую никогда не удабривают и на которой ежегодно сеют пшеницу., - впоследствии написал он сестре Лоре Сюрвиль. Свою страницу в истории Бердичева Оноре де Бальзак оставил в 1850 году в костеле св. Варвары, женившись на Эвелине Ганской. После бракосочетания Бальзак написал: "Я женился на единственной женщине, которую любил, которую люблю еще больше, чем раньше, и буду любить до самой смерти..."

Во время экскурсии Вы посетите и узнаете о:

с. Верхивня: 

г. Бердичев:

В стоимость тура входит: 

В стоимость тура не входит: 

ФотоE-mail розсилка

Відслідковуйте важливі оновлення та графіки поїздок у вашій поштовій скринці!

Ваш email:

email рассылки Внесені Вами дані зберігають у повній конфіденційності!

email рассылки
Герасимчук Ж.А., 2012-04-24 22:32:30
22.04.2012 відбулася екскурсія по вулиці Михайлівській. Багато цікавого для себе дізналася. По вулиці Михайлівській майже кожен день ходжу, але про історію деяких будинків почула вперше.Майже цілий день я думала про житомирян, які народилися або працювали на цій вулиці у ті часи.Зараз йду по цій вулиці зовсім з новими відчуттями.Дякую за екскурсію.
Видео

Корсунь-Шевченковская операция. 1944 год
Смотреть все видео